Alpy čtyř zemí s Horským Expresem

cena od 3 790 Kč termín: 13.09.2019 délka: 4 dní (zájezd č. 443418)

4 - denní zájezd

Poloha: Garmisch-Partenkirchen (GaPa) – Zugspitze – sedlo Fern Pass – vysokohorská silnice Silvretta-Hochalpenstraße – sedlo Bielerhöhe – Lichtenštejnsko – Chur – Horský express (Albula, Landwasserviadukt) – Svatý Mořic – Piz Bernina – ledovec Morteratsch – údolí Engadin Čtyřmi alpskými zeměmi za dva dny. Prodloužený víkend v Německu, Rakousku, Lichtenštejnsku a Švýcarsku.

Program: 1. den: Odjezd ve večerních hodinách (Česká Třebová okolo 21.00) směrem Praha, Rozvadov, Mnichov. 2. den: Časně ráno zastavíme u skokanských můstků v Garmisch-Partenkirchen . Poté autobusem přejedeme do Ehrwaldu a odtud lanovkou vyšplháme na nejvyšší německou horu Zugspitze (2 962 m n. m.), z jejíhož vrcholu se nám otevřou nádherné výhledy na alpské velikány. Pro další výhledy na Zugspitzland zastavíme v sedle Fern Pass , odkud poté sjedeme do Inntalu , a pak znovu vystoupáme vysokohorskou panoramatickou silnicí Silvretta-Hochalpenstraße na sedlo Bielerhöhe k přehradnímu jezeru Silvretta Stausee . Tady nás čeká procházka kolem jezera s úžasnými výhledy na Piz Buin a další třítisícovky Silvrettagruppe . K večeru odjedeme na ubytování do Sankt Gallenkirchu , pro zájemce večeře. 3. den: Po snídani průjezd Vaduzem a Lichtenštejnskem do švýcarského kantonu Graubündenu , kde se zastavíme v  Chur , nejstarším městě této země. S průvodcem tu budeme objevovat překrásné historické centrum a poté nás čeká přejezd do městečka Tiefencastel . Tady nasedneme na horský vlak , kterým projedeme trasu, po níž jezdí i slavný Ledovcový express: vyrazíme přes průsmyk Albula a čeká nás také jízda po slavném Landwasserském viaduktu . Tento technický zázrak je 70 metrů vysoký a mizí přímo v tunelu. Cestu vlakem ukončíme ve Svatém Mořici , kde na nás bude čekat autobus. Po krátké prohlídce tohoto letoviska přejedeme pod jedinou čtyřtisícovsku východních Alp Piz Bernina (4 050 m n. m.), kde se zájemci mohou projít až k úpatí ledovce Morteratsch. Přes Švýcarský národní park a údolí Engadin , v němž pramení majestátní řeka Inn , přejedeme do Rakouska a zpět do ČR. 4. den: Návrat do ČR v nočních až ranních hodinách (Česká Třebová okolo 7.00), další dle trasy.

Další informace: Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen. Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit. Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář. Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

Ubytování: hotel ***

1x ubytování ve 2-4lůžkovém pokoji s příslušenstvím v penzionu

Stravování: snídaně

1x snídaně (formou bufetového stolu), možnost připlacení tříchodové večeře

Doprava: autokarem

Zájezdovým autobusem s WC a klimatizací. Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Plzeň; + 200 Kč/os.:  Lanškroun, Svitavy, Choceň, Chrudim, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice. + 400 Kč/os.:  Náchod, Česká Skalice, Nové Město nad Metují, Opočno, Dobruška, Červený Kostelec, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Havlíčkův Brod, Moravská Třebová, Hlinsko, Polička, Rychnov nad Kněžnou, Chlumec nad Cidlinou, Přelouč.   Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.  Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

13 490 Kč
Základní cena od 13 490 Kč

Švýcarsko na balkóně Alp - ubytování v hotelu

Švýcarsko, Ovronnaz
- ubytování v hotelu Jen málo míst na světě skýtá tak úžasné výhledy na čtyřtisícové vrcholy jako oblast Vaudských Alp v okolí střediska Leysin a tolik možností k vycházkám v kouzelném prostředí švýcarských hor a jezer.
termín: 23.07.2019 délka: 8 dní
15 990 Kč
Základní cena od 15 990 Kč

Pohodový týden v Alpách - Švýcarsko, Francie - Ďábelské Švýcarsko - Mont Blanc s kartou

Švýcarsko
Ve francouzsky mluvící části Švýcarska je ukryto nádherně položené městečko Les Diablerets s výhledem na ledovce stejného názvu(v překladu ďábelské). Náš ***hotel je umístěn v centru tohoto menšího turistického střediska a nabízí komfortní zázemí pro náš zájezd. Pokoje jsou s vlastní sprchou a WC, sat…
termín: 27.07.2019 délka: 8 dní
2 560 Kč
Základní cena od 2 560 Kč

Chalety Veysonnaz

Švýcarsko, Čtyři Údolí
NEPŘEHLÉDNĚTE : Bazén v ceně pobytu (jen u Veysonnaz) Skipas : Lyžařská permanentka není zahrnuta v ceně pobytu a klienti si ji kupují sami na místě. Informace a veřejné ceny najdete u popisu střediska. Místo pobytu a poloha : Veysonnaz (1.400 m) – středisko leží 13 km nad Sionem v těsné blízkosti původní…
termín: 15.12.2018 délka: 5,6,7,8 dní

Nabízí

Cestovní kancelář Lenka Čížová, ČiLe

Cestovní kancelář Lenka Čížová, ČiLe

Hýblova ulice 286
56002 Česká Třebová
telefon: 777025093

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

BERN/BELP 4 °C
BUOCHS 5 °C
GRENCHEN 4 °C
Lugano 9 °C
Payerne 4 °C
Sion 8 °C
SION (MIL) 8 °C
Ženeva 7 °C
Zurich 5 °C

Základní informace

Švýcarsko

Švýcarsko
Hlavní město: Bern
Počet obyvatel: 7 150 379
Měna: CHF
Rozloha: 41,292 km2

Místopisy

  • Valais

    Nejrozsáhlejší švýcarská lyžařská oblast vzájemně propojených lanovek a sjezdovek rozprostírající se vysoko na svazích Walliských Alp nad údolím Rhôny, vznikla propojením…

  • Graubünden

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://svycarsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/svycarsko-alpy-ctyr-zemi-s-horskym-expresem-443418/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://svycarsko.vasezajezdy.cz